Telefon :  (0212) 611 50 11    (0282) 262 21 58    (0282) 261 13 99      GSM: (0532) 414 74 83   

ANTEPLİLERDEN KASA ALICILARINA UYARI.! Bir çok Avrupa ülkesine Bile Antepliler Osmanlı Para Kasaları Kullanılırken. Türkiyede son dönemde artış gösteren kasa soygunlarının önüne ancak kaliteli kasa üretimiyle geçilebilir.“ Türkiyede tüketiciler kasa alımlarında genelde ucuz ve kalitesiz ürünleri tercih ediyor. Kasa almak için Firmamıza gelen ve telefonla arayan   Müşterilerimize  Kasanın özelliklerini Anlatıyoruz.. Birkaç kuruş eksik olmasının yanında sırf görüntü olsun diye kasa satın alan  Alıcılar var. Bu tüketiciler ne yazık ki aldıkları kasanın Hırsızlar Tarafından Çok uğraşmadan,Açılması sonucu, soyuluyorlar. Biz bu güne kadar kaliteli  kasalar ürettik. Ürettiğimiz kasaların kalitesi ve güvencesi ortada. Biz bu kaliteden ödün vermedik vermeyeceğiz. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri de kasa soygunlarından oldukça rahatsızlar. Biz tüketicilerin kasa alırken fiyatına bakmadan kaliteyi satın almalarını istiyoruz. Vatandaşlarımız kasa alırken fiyatına bakmamalı. İşyeri sahibi bir kez kasa alır, bu kasa kalitesiz olursa sonucuna katlanmak zorunda. ama Müşterilerimizin Aldığı Kasa Ucuz Kasa değilde Kaliteli kasa olursa Tabiki bu risk en asgariye iner.Biz Antepliler olarak sadece kazanacağımız karı değil sizlerin güveliğinide düşünüyoruz..                               (Sloganımız.)Ucuz Kasa Değil .Sağlam Kasa...  2

..::Her Çeşit Ve Her Model Kilitli Kalmış Kasalarınız Hasarsız Şekilde Açılır Ve Kilit Yapılır Her Türlü Kasanızın Taşıma İşleri İtina İle Yapılır.Kasalarınızın Tamiiri Bakımı Uzman Kadromuz İle Yapılır::..

HAKKIMIZDA

Çelik kasa üretimi ve sunumu profesyonel anlamda yapılması gereken bir iştir. Çelik kasa türleri, çelik kasa yapısı, kullanıldığı yerler, kullanım amaçları, fiyatları ve güvenilirliği gibi konular bu anlamda büyük önem taşımaktadır. Çelik kasa üretimi ve dağıtımı konusunda en önemli şehirlerimizin başında Gaziantep gelmektedir. Gaziantep birçok alanda oldu gibi çelik kasa üretiminde de Türkiye genelinde büyük bir paya sahiptir. Çelik kasa kullanım amaçları ve yapılarına göre değişik özellikte imal edilmektedir. Bankada bulunan çelik kasa ve aparatlarından tutun da otellerin değerli eşyaları saklamak için bulundurdukları çelik kasa ve buna benzer hizmetlere kadar. Bu tür çelik kasa kullanım yerleri örnekleri çoğaltılabilir. Kuyumcu sektörü için bahsedecek olursak bir çelik kasa kuyumcular için olmazsa olmaz demirbaşlardan biridir. Öte yandan Bireysel olarak kullanılan ve değerli evrak ve kıymetlerin muhafaza edildiği çelik kasa tipleri de mevcuttur.

ANTEPLİLER
KALELİ ÇELİK PARA KASALARI
Adres :Çiftlik Önü Mah Eski İstanbul Cad 4/1A   Süleymanpaşa /TEKİRDAĞ
Telefon : (0282) 262 2158  (0282) 261 1399 (0212 611 5011 GSM(532 240 34 27  GSM: (0532) 414 74 83
Email :  anteplilerkasa@gmail.com